Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Csgo Nokta Crosshair Ayarları Nasıl Yapılır ?

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Csgo Nokta Crosshair  Ayarları Nasıl Yapılır ?
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı
Okunuyor Csgo Nokta Crosshair Ayarları Nasıl Yapılır ?

 

Csgo Nokta Crosshair Ayarları Nasıl Yapılır ?

Bugün sizlere Csgo nasıl nokta crosshair yapabileceğiniz hakkında bilgi vereceğiz. Csgo oyununda herkes farklı bir crosshair tercih ediyor. Kimisinin boyutu küçük kimisinin büyük. Bazılarının rengi mavi bazılarının ise yeşil. Herkes hangi crosshair ile rahat ediyorsa onu kullanmalıdır. Fakat bazı crosshairler oyunu oynatmaz hale getirebilirler. Bunun yanında nokta crosshair’in avantajları gerçekten çok fazla. Biz de sizler için bu yazımızda nasıl nokta crosshair yapılır, nokta crosshair’in avantajları/dezavantajları nelerdir konularına yer vereceğiz. İsterseniz hemen konumuza geçelim.

Esnek Reklam Alanı
 

Csgo Nokta Crosshair’in avantajları / dezavantajları nelerdir?

Nokta crosshair yapma Csgo oyununun taktiklerinden sadece biri. Bu taktikleri uygulayarak sizde rakibinize tertemiz headshotlar atabilirsiniz. Nokta crosshair yapmanın avantajlarından biri rakibinizi rahatça görüp onu etkisiz hale getirmeye yarar. Fakat diğer crosshairlere oranla biraz daha küçük kaldığı için size sorun yaratma olasılığı var. Ama tepki süresini arttırdığı için rakibinize kolayca headshot atma şansını tanımakta. İnsanlar nokta crosshair’e ön yargılı davransa da aslında avantajları dezavantajları karşısında çok yukarda kalmakta.

İlginizi çekebilir: http://CS GO Overwatch Kodları –

Csgo Nokta Crosshair Kodu

cl_crosshairalpha 255; cl_crosshaircolor 1; cl_crosshairdot 0; cl_crosshairgap -5.5; cl_crosshairsize 1; cl_crosshairstyle 4; cl_crosshairusealpha 1; cl_crosshairthickness 1; cl_crosshair_drawoutline 0; cl_crosshair_sniper_width 0;

Kodunu konsola girerek Csgo Nokta Crosshair’i kullanabilir ya da CSGO-ShF9R-AsHFR-U29XG-xaw2c-oGFZG kodunu ‘Ayarlar > Oyun > Nişangah’ bölümüne yapıştırarak da kullanabilirsiniz.

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle