• Ana Sayfa
  • Oyun
  • PUBG Yeni Güncelleme ile Yapay Zeka Botlarını Oyuna Dâhil Edecek

PUBG Yeni Güncelleme ile Yapay Zeka Botlarını Oyuna Dâhil Edecek

 PUBG Yeni Güncelleme ile Yapay Zeka Botlarını Oyuna Dâhil Edecek
Okunuyor PUBG Yeni Güncelleme ile Yapay Zeka Botlarını Oyuna Dâhil Edecek

PUBG Yeni Güncelleme ile Yapay Zeka Botlarını Oyuna Dâhil Edecek

Battle Royale denildiği zaman akla ilk gelen oyunlardan bir tanesi olan PUBG, yeni oyuncuların kendilerini geliştirmeleri amacıyla yapay zeka botlarını oyuna dâhil edeceğini açıkladı. Oyuna gelecek olan 7.1 güncellemesi ile birlikte eklenecek olan bu özelliğin, sadece konsol sürümlerinde mevcut olacağı da ekstra belirtildi.

Özellikle son yıllarda oldukça popüler olan PUBG, kendi alanında bulunan birçok oyun ile sıkı bir rekabet içerisinde. Bu rekabet ortamında kendine yer edinebilmek amacıyla da oyuna yenilikler getirilmeye devam ediyor. Oyunun yapımcı firması olan PUBG Corporation tarafından bu yeniliklere ara verilmeden devam edeceğine dair bir duyuru yayınlandı. Yapılan duyuru oldukça fazla oyun sever tarafından okundu ve bu da oyunun hâlâ aktif bir şekilde oynandığının işareti olarak algılandı.

Resmi internet sitesinde yapılan açıklamada, PUBG oyuncularının genel yetenek seviyesinin son 3 yılda oldukça arttığına değinildi. Oyuncuların yeteneklerini son sürat geliştirdikleri bir ortamda, yeni başlayan oyuncuların oldukça sıkıntılı süreçlerden geçtiğinin altı çizildi. Özellikle oyuna yeni başlayan oyuncuların maçlarda fazla yer alamadan öldüklerinin istatistiği paylaşıldı. Bu konuda yapılan geri bildirim ve gözlemlere dayanarak böyle bir güncelleme kararı aldıkları oyuncular ile paylaşıldı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın